Rekreačné zariadenie Podskalie - ubytovanie, firemné akcie, svadby, detské tábory / Úvod

O nás  Ubytovanie  Gastronómia  Firemné eventy  Svadby  Detské rekreácie  Naši klienti  Náš tím  Galéria  Kontakt

Rekreačné zariadenie Podskalie
018 22 Pružina

Tel: +421 908 648 939
Tel: +421 908 727 973


E-mail: info@podskalie.sk

Ukáž
trasu

Copyright © 2016 podskalie.sk. Všetky práva vyhradené.

Detské rekreácie

Vymeňte stresujúce a hlučné školské prostredie za nádhernú prírodnú scenériu v malebnej samostatnej doline Strážovských vrchov, ktorá svojím umiestnením zaručuje klientom dokonalú intimitu počas ich pobytu.

Počas školských výletov a škôl v prírode pani učiteľkám  ponúkame možnosť vychutnať si chvíľky oddychu a relaxácie so šálkou dobrej kávy s výhľadom na skalný masív Podskalského Roháča, ktoré sú pri takom stresujúcom a náročnom povolaní počas hektického školského roka priam nemožné.

Rekreačné zariadenie Podskalie vďaka svojej výhodnej polohe a vybavenosti disponuje širokým spektrom aktivít na trávenie voľného času. V prípade nepriaznivého počasia môže ako útočisko poslúžiť veľké množstvo spoločenských miestností s rozličnou kapacitou, ako aj veľký párty stan s kapacitou cca 180 osôb. V interiéri zariadenia je možné využiť stolný tenis, stolný futbal a šípky. V letnom období určite potešíme priaznivcov vodných radovánok veľkým, 25 m dlhým bazénom s pozvoľným klesaním. Areál zariadenia mimo iného ponúka aj veľké trávnaté futbalové ihrisko, plážový volejbal, exteriérové ping - pongové stoly, asfaltové ihriská na volejbal, hádzanú, nohejbal, basketbal a iné, vrátane športových potrieb, ako aj viac ako 40 000 m2 udržiavaných trávnatých plôch. Celý areál zariadenia je osvetlený a ozvučený, vrátane vlastného rozhlasu, ktorý umožňuje bezproblémové spojenie medzi jednotlivými časťami areálu.

Ubytovanie je poskytované vo viacerých ubytovacích objektoch s rozličnými počtami lôžok.
Viac v sekcii
ubytovanie.

Stravovacie služby sú poskytované v útulnej a priestrannej jedálni s maximálnou kapacitou 180 osôb, ktorú je v prípade potreby možné využiť aj ako spoločenskú miestnosť. Počas škôl v prírode a detských táborov poskytujeme  kvalitné a vyvážené stravovanie 5 , resp. 6x denne, počas školských výletov 3 x denne podľa platných HACCP  noriem v dostatočných porciách s možnosťou prídavku. Akceptujeme celiatikov, vegetariánov, prípadne iné stravné obmedzenia. Bonusom je večerné opekanie pri táboráku.

V prípade potreby vieme zabezpečiť animátorov, animačné služby, nafukovacie atrakcie, penovú párty, diskotéku, vozenie sa na koňoch a množstvo ďalších doplnkových aktivít.

Nielen svojou veľkosťou a kapacitou, ale najmä kvalitou poskytovaných služieb sa radíme k TOP zariadeniam cestovného ruchu na Slovensku.

Odporúčame všetkým, ktorí chcú prežiť zážitky, na ktoré sa nezabúda.


Panoramatické video   Virtuálna prehliadka   Tipy na výlety

OTVORIŤ GALÉRIU