Rekreačné zariadenie Podskalie - ubytovanie, firemné akcie, svadby, detské tábory / Úvod

O nás  Ubytovanie  Gastronómia  Firemné eventy  Svadby  Detské rekreácie  Naši klienti  Náš tím  Galéria  Kontakt

Rekreačné zariadenie Podskalie
018 22 Pružina

Tel: +421 908 648 939
Tel: +421 908 727 973


E-mail: info@podskalie.sk

Ukáž
trasu

Copyright © 2016 podskalie.sk. Všetky práva vyhradené.

Gastronómia

Zážitok z návštevy Rekreačného zariadenia Podskalie ešte viac umocní vynikajúca strava. O hotový kulinársky zážitok sa postará náš šéfkuchár Břetislav Stáňa, ktorý pretaví svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti gastronómie, kulinárske umenie a vášeň k jedlu na tanier.

V našom zariadení si môžete pochutnať nielen na tradičných slovenských jedlách, ale tiež na špecialitách modernej gastronómie. Jedlá pripravujeme výhradne z čerstvých surovín s podporou domácich producentov. Pre hostí so zdravotnými obmedzeniami prispôsobíme pokrmy podľa ich špecifických požiadaviek.

Stravovacie služby sú poskytované v štýlovovej a priestrannej jedálni s maximálnou kapacitou 180 osôb. Pre firemnú klientelu odporúčame počas letných mesiacov stravovanie v exteriéroch zariadenia v nádhernej prírodnej scenérii, v ktorej si hostia môžu nerušene pochutnávať na grilovaných a iných gastronomických špecialitách.

Pre vaše eventy a spoločenské udalosti zabezpečíme profesionálny catering na špičkovej úrovni a s prvotriednou obsluhou.

Naše materiálno- technické zabezpečenie umožňuje rovnako realizovať catering outsourcingovo aj pre rozličné eventy vo Vami určených priestoroch

Panoramatické video   Virtuálna prehliadka   Tipy na výlety

OTVORIŤ GALÉRIU