Rekreačné zariadenie Podskalie - ubytovanie, firemné akcie, svadby, detské tábory / Úvod

O nás  Ubytovanie  Gastronómia  Firemné eventy  Svadby  Detské rekreácie  Naši klienti  Náš tím  Galéria  Kontakt

Rekreačné zariadenie Podskalie
018 22 Pružina

Tel: +421 908 648 939
Tel: +421 908 727 973


E-mail: info@podskalie.sk

Ukáž
trasu

Copyright © 2016 podskalie.sk. Všetky práva vyhradené.

O nás

Pod úpätím skalného masívu Podskalský Roháč v malebnej samostatnej doline Strážovských vrchov sa rozprestiera Rekreačné zariadenie Podskalie v nadmorskej výške 550m.n.m.

Rekreačné zariadenie Podskalie je vzdialené od miest Považská Bystrica 15 km a Púchov 17 km. Dobrú dostupnosť zariadenia zabezpečuje aj blízke napojenie na diaľnicu D1 na trase Bratislava- Žilina  (9 km).

Na trhu cestovného ruchu fungujeme od roku 2000. Za ten čas sme odrekreovali desaťtisíce spokojných zákazníkov. Kladieme dôraz na profesionalitu a úslužnosť nášho personálu, vynikajúcu domácu kuchyňu z kvalitných surovín, individuálny prístup ku zákazníkom. To všetko v dokonalej harmónii  s okolitou prírodou.

Rozsiahly 6 hektárový rekreačný areál, riešený ako komplex 18 budov v prírodnom lesoparku, nám umožňuje organizovať eventy až pre 3000 ľudí. Svojím vybavením, ale aj pestrou paletou služieb je ideálnym miestom pre organizovanie eventov, teambuildingov, firemných hier, sústredení, svadieb, osláv, ako aj detských táborov, škôl v prírode, školských výletov a iné. Ubytovacia kapacita zariadenia je 280 lôžok, kapacita odbytového strediska 2000 jedál denne. V areáli zariadenia sa nachádzajú parkovacie plochy pre cca 200 automobilov.

Rekreačné zariadenie Podskalie, ako aj jeho bezprostredné okolie,  ponúka široké spektrum voľnočasových aktivít. Súčasťou areálu je aj 25 m dlhý bazén, vhodný tiež na teambuildingové aktivity.

Zariadenie je ideálnym miestom najmä pre tých, ktorí nevyhľadávajú komerčné a rušné strediská, ale uprednostňujú pokoj a relax v nedotknutej prírode, vzdialenej od civilizácie.

Naše zariadenie Vás prekvapí a očarí kvalitou svojich služieb, ktorými vieme uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Panoramatické video   Virtuálna prehliadka   Tipy na výlety