Rekreačné zariadenie Podskalie - ubytovanie, firemné akcie, svadby, detské tábory / Úvod

O nás  Ubytovanie  Gastronómia  Firemné eventy  Svadby  Detské rekreácie  Naši klienti  Náš tím  Galéria  Kontakt

Rekreačné zariadenie Podskalie
018 22 Pružina

Tel: +421 908 648 939
Tel: +421 908 727 973


E-mail: info@podskalie.sk

Ukáž
trasu

Copyright © 2016 podskalie.sk. Všetky práva vyhradené.

Svadby

Strávte svoj nezabudnuteľný deň v objatí čarokrásnej prírody. Rekreačné zariadenie Podskalie je ideálnym miestom pre organizovanie svadobnej hostiny pre tých, ktorí  nevyhľadávajú rušné lokality a sú tak chránení od možných rušivých vonkajších vplyvov, ktoré môžu mať negatívny vplyv na priebeh a tým aj výsledný efekt celej svadobnej hostiny.

Záujemcovia o svadobnú hostinu v našom zariadení majú k dispozícii obe sály s  kapacitou 170 a 100 svadobných hostí s variabilnými možnosťami sedenia a tancovania. Pre svadobných hostí ponúkame okrem stravovacích aj ubytovacie služby s maximálnou kapacitou 270 lôžok.

Každý pár sníva o tom, že jeho svadba bude tým najšťastnejším okamihom v ich živote a naopak, chce sa vyhnúť nepríjemným a najmä stresujúcim zážitkom. S nami si užijete svoj veľkolepý deň bez starostí. Náš tím svojím ústretovým prístupom a profesionálnou organizáciou je pripravený plným nasadením postarať sa o to, aby ste mohli prežiť svoj deň výnimočne a aby Vám spomienka na Váš veľký deň mohla vždy vyčariť úsmev na tvári.

Za prípravu jedál je zodpovedný náš pán šéfkuchár, ktorý bol v minulosti zaradený medzi TOP 10 kuchárov Slovenska. Rovnako je zabezpečená aj profesionálna obsluha pod vedením vrchného čašníka, ktorý má bohaté niekoľkoročné skúsenosti s obsluhou rozličných prominentných hostí (prezident, catering na olympijských hrách v zahraničí a pod.).

Slávnostné menu podľa zostavíme podľa Vašich individuálnych požiadaviek a predstáv. Rešpektujeme všetky diéty, resp. stravné obmedzenia, ako aj bezlepkovú stravu.

Konzumácia vlastných zákuskov, ako aj nealkoholických a alkoholických nápojov, je povolená na základe individuálnej dohody. K dispozícii je aj bezplatný prenájom chladiacej miestnosti na uskladnenie vlastného tovaru.

Naša starostlivosť o Vás výberom miesta svadobnej hostiny nekončí. Poradíme vám, ako postupovať pri organizovaní svadby a samotnej svadobnej hostiny. Poskytneme Vám zaujímavé tipy a odporúčania, čo všetko je potrebné pred svadbou vybaviť a dohodnúť. Samozrejmosťou sú predsvadobné stretnutia

Cenník, ako aj svadobné menu navrhnuté naším šéfkuchárom poskytujeme na požiadanie pri osobnej návšteve zariadenia.

Panoramatické video   Virtuálna prehliadka   Tipy na výlety

OTVORIŤ GALÉRIU