Rekreačné zariadenie Podskalie - ubytovanie, firemné akcie, svadby, detské tábory / Úvod

O nás  Ubytovanie  Gastronómia  Firemné eventy  Svadby  Detské rekreácie  Naši klienti  Náš tím  Galéria  Kontakt

Ubytovanie

Doprajte si  dokonalý relax   v  lone nedotknutej prírody s romantickým výhľadom na skalnatý masív Podskalský Roháč.  Jednotlivé ubytovacie objekty s kapacitou 280 lôžok sú citlivo vsadené do chránenej krajinnej oblasti Strážoských vrchov,  riešenej ako prírodný lesopark, pozdĺž ktorého preteká horský potok.

Rekreačné zariadenie Podskalie ponúka ubytovanie v týchto objektoch:

JAVORINA

V ubytovacom zariadení Javorina sa nachádza recepcia, 6 dvojlôžkových izieb a 2 šesťlôžkové apartmány s kuchynským kútikom. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením. Hosťom je zároveň k dispozícií posedenie pre 40 osôb v recepčnej hale. Celkovo má chata JAVORINA 24 lôžok.

JAVORNÍK

V ubytovacom zariadení Javorník sa nachádza 7 trojlôžkových izieb, jedna 2 – lôžková izba, každá s vlastným sociálnym zariadením a dva dvojizbové päťlôžkové apartmány vybavené kúpeľňou s vaňou a WC. Celková kapacita chaty JAVORNÍK je 33 lôžok.

OKÁLE

V RZ Podskalie sú umiestnené 4 ubytovacie zariadenia typu "Okál". OKÁL má charakter trojposchodového rodinného domu- delený na tzv. dennú a nočnú časť. Rozmiestnenie postelí do 7 izieb je nasledovné : 2,3,4,4,4,5,5 - spolu 27 lôžok. V ubytovacích objektoch typu okál je možné navýšiť kapacitu niekoľkými pevnými lôžkami. Na prízemí sa nachádza okrem sociálnych zariadení veľká spoločenská miestnosť pre 50 ľudí.

BUNGALOVY

V rekreačnom zariadení je umiestnených sedem ubytovacích zariadení typu "Bungalov". V každom z nich sa nachádzajú 2 samostatné izby s 3 lôžkami, samostatným WC a kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom a umývadlom. Celková kapacita všetkých siedmich bungalovov je 42 lôžok.

RUSKÉ CHATKY

Celková kapacita spomínaných ubytovacích objektov je 27 lôžok. V každej z troch ruských chatiek je umiestnených 9 lôžok v zložení 2 dvojlôžkové izby a jedna päťlôžková izba. Každá chatka disponuje samostatnými sociálnymi zariadeniami a vstupnou predsieňou s príjemným posedením.

CHATA pod LESOM

Chata pod lesom je dispozične riešená ako 2 časti zrkadlovito otočené so samostatnými vchodmi a samostatnými sociálnymi zariadeniami. Každá časť sa skladá z 2 izieb v zložení: 5 a 6 postelí. Celková lôžková kapacita je 22 postelí.

Panoramatické video   Virtuálna prehliadka   Tipy na výlety

Rekreačné zariadenie Podskalie
018 22 Pružina

E-mail: info@podskalie.sk

Ukáž
trasu

Copyright © 2016 podskalie.sk. Všetky práva vyhradené.